Зміни в електротранспорті Житомира: що сталося з "безлімітами"?

Новини
Зміни в електротранспорті Житомира: що сталося з

До нашої редакції звернулись читачі з питанням роботи так званих "безлімітів" у електротранспорті. Отож, раніше вони мали змогу поповнити картку на певну суму та отримати можливість користуватися трамваєм та тролейбусом 30 або 90 днів без обмежень кількості поїздок, однак на даний момент поповнивши картку відбуваються списання коштів у сумі 6 гривень за кожну поїздку. Ми у свою чергу вирішили розібратись у цьому питанні.

Відвідавши сайт оператора "CityCard" не бачимо можливості поповнення саме "безлімітів", йде мова загалом про поповнення рахунку. Докладні інструкції відсутні.

Як нам розповіли працівники компанії, здійснивши поповнення через сайт кошти потраплять на "гаманець" відповідно безлімітний пакет не буде підключено. Це у свою чергу і призведе до оплати за кожну поїздку певної суми, яка залежить від виду транспорту (трамвай/тролейбус - 6 грн., автобус/маршрутка - 10 грн.).

На терміналах самообслуговування "CityCard" у Житомирі присутня окрема кнопка для поповнення безлімітних пакетів, через яку можна активувати безліміт на 30 або 90 днів. Кнопка "поповнення балансу" поповнює баланс так званого "гаманця".

Відтепер на транспортних картках одразу може бути два пакети послуг "гаманець" та "безліміт". Діяти вони будуть відповідно до транспорту - у маршрутках будуть списуватись кошти з гаманців, а у тролейбусах буде рахуватись "безліміт" протягом 30 або 90 днів (за його наявності). Якщо безліміт закінчився або його не підключено у електротранспорті списується 6 гривень з "гаманця" за кожну поїздку.

Детальніше про діючі пакети послуг, тарифи можна дізнатись на сайті https://traffic.zt.ua.

Зараз поповнити "безліміт" можливо готівкою через термінали самообслуговування "CityCard" натиснувши відповідну кнопку "Безлім 30/90". Термінали EasyPay, City24 поповнюють лише "гаманці", там відсутні наразі інші кнопки.

Адреси терміналів CityCard з можливістю поповнення безлімітних пакетів послуг:

Що ж до нових громадських карток, то вони продаються тільки в терміналах "CityCard". Вартість картки становить 80 гривень, за умови внесення купюр більшого номіналу, залишок автоматично зараховується на "гаманець".

Придбати громадську картку одразу з пакетом "Безліміт", як це було раніше, неможливо. Окрім придбання необхідно також додати на картку безліміт (за ціною 180 або 500 грн) через окрему кнопку на терміналі. Відповідно, за відсутності дрібних купюр мінімальна вартість таких операцій може коливатись від 260 грн. і більше, оскільки залишок (за його наявноті) від придбання картки потрапить на "гаманець". Наприклад, маємо 2 купюри 100 гривень та 200 гривень, обираємо придбання картки, вносимо 100 гривень, залишок коштів 20 гривень потрапляє на "гаманець". Далі обираємо підключення безліміту на вже придбану картку, вносимо 200 гривень, залишок 20 гривень потрапляє на гаманець. Таким чином маємо на гаманці 40 гривень, які можна витратити на маршрутках/автобусах, а після завершення терміну дії безліміту і у електротранспорті.

Нагадуємо, нові учнівські та студентські картки можна придбати, а також відновити втрачені/пошкоджені, за адресою Театральна, 13, офіс CityCard.

Новини

19 Червня 2024

Заробляли на родинах безвісти зниклих військових: у Житомирі поліцейські завершили розслідування злочинної схеми

18 Червня 2024

У Житомирі працюють над врегулюванням використання орендних електросамокатів

17 Червня 2024

Громадські організації шукають в Європі 750 автобусів для 80 громад: Житомир заявки не подавав

У Житомирі на Київській водій BMW влетів у дорожнє огородження

У Житомирі внаслідок ДТП травмовано двох осіб: поліція з’ясовує обставини

14 Червня 2024

Житомирянам нагадують про відміну з 1 липня готівкового розрахунку у громадському транспорті

Гроші на випускний спустила на казино: у Житомирі затримали жінку, яка ошукала 14 осіб

12 Червня 2024

Негода пошкодила великий клен по вулиці Перемоги: тролейбуси курсують з відхиленням від графіків

На Житомирщині практично завершено посів ярих сільськогосподарських культур

У Житомирі на вулиці Київській агресивний чоловік викидав з вікна 6-го поверху скляні банки та дошки

11 Червня 2024

У Житомирі на новому маршруті №5 "Мальованка - Залізничний вокзал" скоротили кількість тролейбусів

Всі новини ⇢